Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!
Про запобiгання корупцii в МОУ
Антикорупційна програма Міністерства оборони України
Метою Антикорупційної програми Міністерства оборони України є забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства та посилення роботи щодо запобігання корупції шляхом реалізації Засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2014 – 2017 роки, затверджених Законом України від 14 жовтня 2014 року No 1699-VII, державної програми щодо запобігання корупції, дальше впровадження механізмів Ініціативи НАТО з побудови цілісності, прозорості, доброчесності, зниження корупційних ризиків у роботі оборонних інституцій та виконання розроблених на їх основі нормативно- правових актів Міністерства оборони України.
Загальна політика Міністерства оборони України щодо запобігання та виявлення корупції у сфері оборони ґрунтується на усвідомленні того, що суспільство повинно мати впевненість у доброчесності Міністерства оборони України та Збройних Сил України, їх спроможності ефективно і без втрат управляти оборонним бюджетом, гарантовано виконувати соціальні зобов’язання щодо підготовки, збереження життя і здоров’я військовослужбовців, оперативно і без втрат поставляти матеріальні ресурси у зону проведення антитерористичної операцій.
- Створення дієвого інституціонального механізму запобігання корупції в органах військового управління, посилення спроможності протидіяти корупції на державних підприємствах, в установах та організаціях, які входять до сфери управління Міністерства оборони України.
- Зміцнення кадрової політики, забезпечення доброчесності військовослужбовців та цивільного персоналу, формування негативного ставлення до корупції.
- Нетерпимість до вчинення корупційних правопорушень у ході забезпечення виконання завдань захисту суверенітету та територіальної цілісності України, участі підрозділів Збройних Сил України в міжнародних заходах з підтримання миру.
- Усунення корупційних чинників та реформування процедур державних закупівель.
- Посилення ефективності управління фінансовими ресурсами, забезпечення прозорості виконання бюджетних програм, розвиток та підтримку системи внутрішнього контролю.
- Забезпечення умов для повідомлень про факти порушення вимог антикорупційного законодавства, застосування ефективних та стримуючих заходів до осіб, причетних до корупційних правопорушень.
- Забезпечення відкритості та прозорості, участі громадськості в заходах щодо запобігання корупції.
-
01Підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції
-
02Правопорядок і військова дисципліна; запобігання злочинам, іншим правопорушенням; захист майна
-
03Удосконалення системи управління фінансовими та матеріальними ресурсами; запобігання фактам незаконного, неефективного та нерезультативного використання фінансових та матеріальних ресурсів; запобігання виникненню помилок чи інших недоліків
-
04Підвищення інформованості, сприяння передовій практиці і надання практичних інструментів з метою допомогти Міністерству оборони України створити цілісність і знизити ризики, пов'язані з корупцією в оборонному секторі шляхом зміцнення прозорості та підзвітності
Останні новини
-
Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель
докладніше -
За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.
докладніше -
Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.
докладніше -
Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді
докладніше