УКР

Слово міністра оборони України

 

Впровадження демократичного цивільного контролю над воєнною сферою – один з ключових напрямів реформи, розпочатої Міністерством оборони України.

Спираючись на провідний міжнародний досвід, міністерство розробляє нові підходи до управління силовим блоком країни, які гарантуватимуть, що армія буде виконувати волю та слугуватиме інтересам українського народу.

Важливим кроком в цьому напряму буде реорганізація Міноборони та Генштабу ЗСУ відповідно до найкращих практик країн-членів НАТО. У структурі міністерства вже зараз значно зросла доля цивільного кадрового складу.

До кінця 2018  року, коли ми завершимо реформування відомства, у Міністерстві оборони України буде в повному обсязі реалізовано євроатлантичні принципи цивільного контролю над Збройними Силами.

В руках армії зосереджена могутня сила, і кожен громадянин України має бути впевнений, що лише армія здатна захистити свій народ, територіальну цілісність та недоторканість держави.

Розвиток цивільно-військових відносин, посилення зв’язків силового блоку з урядом і громадянським суспільством сприятимуть досягненню цієї мети. 

arrow-diagcaret-downenvelopelogo-obselogo-obse-minlogo-pormuphonesearchtexttwittertypeuser