УКР

Актуально

Українські реформатори пройшли навчальний курс з управління реформами в Молдові

З 4 по 8 липня 2017 року в Кишиневі проходив семінар «Управління та реформи в секторі безпеки», організований Секретаріатом Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Австрії.

Активну участь в семінарі взяла й українська делегація в складі представників Адміністрації Президента, Верховної Ради,  Міністерства оборони Генерального Штабу, Національного університету оборони ім. І. Черняховського та Проектного офісу реформ Міноборони. Серед інших учасників семінару — представники Міністерств оборони Республіки Білорусь, Республік Молдова, Республіки Австрія, цивільні експерти з Місії Європейського Союзу, Організації Об’єднаних Націй, ОБСЄ, неурядових організацій та ЗМІ Молдови.

В ході проведених заходів відбулися лекції експертів, групові командні обговорення, проведено  аналіз механізмів реформ Сектора безпеки різних країн та інше. В рамках семінару учасники отримали розуміння особливостей процесів реформування в секторі безпеки з урахуванням пострадянського формату і досвіду війни на Балканах.

Посольство України в Республіці Молдова, Посол України в Республіці Молдова та Військовий аташе України в Республіці Молдова надали український делегації максимальне сприяння та підтримку в ході візиту.

Робота української делегації була високо відзначена учасниками, особливої уваги було приділено згуртованості команди під час навчання. По закінченню курсу усі слухачі отримали сертифікати та запрошення продовжити участь у наступній навчальній програмі в Сербії.

arrow-diagcaret-downenvelopelogo-obselogo-obse-minlogo-pormuphonesearchtexttwittertypeuser