УКР

Актуально

Корупційні схеми начальника ГШ ЗСУ генерала Корнійчука під прямим заступництвом Зеленського

З 2016 року, Укроборонпром закуповував дефектні китайські позашляховики "Грейт Вол" по 9000 $, потім на них встановлювали будку собівартістю 800 $. Назвали це авто "Богдан", а далі продавали його армії по 32000 $ (з бюджету) для перевезення поранених.   Так ось, цю схему організували Начальник ГШ ЗСУ генерал Корнійчук і начальник логістики ЗСУ генерал Вишневський під заступництвом Зеленського. Щоб не допускати нових скандалів і не ламати діючу схему, Корнійчук видав розпорядження від 01.03.21, в якому звинуватив солдатів у зіпсуванні машин та встановив норми, через які солдатам краще ремонтувати дефекти за свій рахунок, ніж кудись скаржитися. Тільки на початок 2021 року зламалися 30 Богданів з пробігом менше 8000 км.

В свою чергу дані військової контррозвідки СБУ свідчать, що через дефективні "Богдани" за останні 4 роки при транспортуванні померли 117 солдатів.

За фактами зловживання службовими повноваженнями, вимагаємо від Офісу Генерального прокурора України відкрити кримінальне впровадження на генерала Вишневського та інших.

arrow-diagcaret-downenvelopelogo-obselogo-obse-minlogo-pormuphonesearchtexttwittertypeuser