УКР

Актуально

Концепцію демократичного контролю над ЗС України обговорили в Дніпрі

26 вересня 2017 року у Дніпрі відбувся другий круглий стіл, присвячений обговоренню Концепції посилення демократичного контролю над Збройними Силами України.

З боку організаторів в круглому столі взяли участь представники ОБСЄ, Міноборони України, Національного університету оборони України ім. І. Черняховського, депутат Верховної Ради України Тетяна Ричкова та експерти Проектного офісу реформ Міноборони України. До дискусії долучились і представники дніпрянської громади, в тому числі заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Каміль Примаков та близько 50 учасників громадських діячів, волонтерів, представників різних громадських організацій та об’єднань.

Обговорення Концепції було конструктивним та предметним, учасники показали значний інтерес до питань, пов’язаних із демократичним цивільним контролем над ЗС України. Найбільше запитань викликала тема посилення захисту прав військовослужбовців, зокрема механізми опрацювання запитів, звернень та скарг. Зауваження та пропозиції учасників круглого столу будуть прийняті до уваги включені до проекту Концепції.

Наступне обговорення Концепції відбудеться в Одесі 10 жовтня.

arrow-diagcaret-downenvelopelogo-obselogo-obse-minlogo-pormuphonesearchtexttwittertypeuser