УКР

Актуально

Концепцію демократичного контролю за Збройними силами України, розроблену за підтримки ОБСЄ, буде презентовано в понеділок, 31 жовтня

Координатор проектів ОБСЄ спільно з Міністерством оборони України та Верховною Радою України проведе в понеділок 31 жовтня 2016 року міжнародний семінар з демократичного контролю за збройними силами, на якому буде презентовано і перший проект Концепції демократичного контролю за Збройними силами України.

Під час події парламентарі, представники силових та безпекових відомств, міжнародні експерти та громадянське суспільство обговорять шляхи підсилення парламентського та громадського нагляду за військовими. Учасники обговорять і проект Концепції, і розглянуть кращі міжнародні практики в цій сфері з особливою увагою до захисту прав військовослужбовців.

Серед учасників семінару: Вайдотас Верба, Координатор проектів ОБСЄ в Україні;  Ігор Долгов, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції; Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я; Андрій Загороднюк, Голова Офісу Реформ Міноборони; Філіпп Флурі, заступник директора Женевського Центру з демократичного контролю за збройними силами (DCAF); Курт Майснер, Голова Відділу реформ сектору безпеки та сектору оборони при Міністерстві оборони Австрії; Карл Шнееманн, Керівник Військової комісії з розгляду скарг Міністерства оборони Австрії; Валері Ратчев, Центр управління безпеки та оборони, Софія.

Представники ЗМІ запрошуються до висвітлення семінару, який розпочнеться о 9:00 в понеділок, 31 жовтня 2016 року в приміщенні Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (Повітрофлотський проспект, 28, м. Київ, Україна). Журналістам, які бажають висвітлювати захід, прохання повідомити про свою участь електронною поштою andrii.dziubenko@osce.org до 17:00 в п’ятницю 28 жовтня 2016 року.   

Додаткова інформація: Андрій Дзюбенко, Координатор програм Координатора проектів ОБСЄ в Україні, +38 (050) 676-77-34

 

arrow-diagcaret-downenvelopelogo-obselogo-obse-minlogo-pormuphonesearchtexttwittertypeuser